«تداکس تهران» (TEDxTehran) مجموعه‌ای بومی، از رویدادها و کنفرانس‌هاست که تحت لیسانس سازمان (TED) و با احترام به ارزش‌های فرهنگی، ایرانی و اسلامی و در چارچوب قوانین کشور برگزار می‌شوند. در این قالب، نوآوران و پیشتازان ساحت اندیشه و عمل در حوزه‌های گوناگون را گرد هم آورده‌ایم تا ایده‌ها، تجربیات و ماجراهای خود را اینجا، در قلب تهران با ما به اشتراک بگذارند. این رویدادها و کنفرانس‌ها به صورت مستقل از تد و دیگر تداکس‌ها برگزار می‌شود. 

افتخار داریم جمعه ۱۳ مرداد ماه امسال نیز همچون سالیان قبل میزبان جامعه فرهیخته و پرامید تداکس تهران در سالن همایش‌های برج میلاد باشیم.

تم رویداد TEDxTehran 2023

Pushing Boundaries

آشفتگی‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سالهای اخیر جامعه را بر آن داشته است تا پرسش‌های چالش برانگیزتری درباره‌‌ی اقتضائات و نیازهای خود برای نیل به آینده بهتر داشته باشد. در تداکس تهران 2023 با این جستجوی جامعه هم ‌نوا شده‌ایم و در میان علم، فناوری، نوآوری، هنر، فرهنگ و خلاقیت خواهیم گشت تا مرزهایی که باید توسط رهبران اندیشه و عمل برای پیشرفت هرچه بیشتر جامعه به چالش کشیده شوند را کشف کنیم.

یک روز سرشار از‌ ایده‌ها‌ی ناب و گفتگو‌های جذاب

در روز رویداد چه برنامه‌هایی داریم ؟

سخنرانی‌ها، نشست‌ها، اجراها

به رسم رویدادهای TED در سراسر جهان، یکی از اصلی ترین بخش‌های هر رویداد سخنرانی‌ها هستند. رویداد TEDxTehran شامل اجراهای هنری ، سخنرانی‌ها و نشست‌ها می‌باشد. با بسته شدن درهای ورودی سالن، رویداد را با خوشامدگویی به شرکت‌کنندگان شروع می‌کنیم و سخنرانی‌ها و اجراهای رویداد آغاز می‌شود. تا بررسی عمیق‌تری نسبت به مسائل داشته باشیم و مطالب جدید بیاموزیم.

ایده‌های ارزشمند ارائه شده در رویداد به موضوعات مختلف و از تمام حوزه‌ها اختصاص دارد. از دنیای علوم، تکنولوژی و فناوری تا طراحی و هنر و دنیای فرهنگ و دغدغه‌های اجتماعی. 

شبکه‌سازی‌ها، گفتگو‌ها، هم‌اندیشی‌ها

تیم ثبت نام تداکس تهران از ساعت 8:30 صبح برای تحویل کارت ورود به رویداد، مشتاقانه منتظر ملاقات شماست. شرکت کنندگان پس از ورود اولین گفتگو‌ها را حین صرف پذیرایی و قبل از شروع سخنرانی‌ها با یکدیگر خواهند داشت.

همچنین در فواصل برنامه، پس از پایان هر بخش از‌ سخنرانی‌ها،  شرکت‌کنندگان به ملاقات و هم‌اندیشی پیرامون مباحث مطرح شده و انجام اکتیویتی‌ها و برنامه‌های جانبی و مهیج می‌پردازند؛ گفتگوها میان حاضرین عمیق‌تر و پرشورتر خواهد بود و فرصت‌های بیشتری برای شبکه‌سازی و برقراری ارتباطات سازنده خواهید داشت. این زمان‌های استراحت و پذیرایی به شما امکان می‌دهد تا خاطرات فراموش نشدنی از این روز پر ماجرا داشته باشید.

 
 

رویداد حضوری است، اما می‌توانید رویداد را از راه دور به صورت آنلاین تماشا کنید.

روح و بخش مهمی از رویداد، ملاقات حضوری شرکت ‌کنندگان و انجام فعالیت‌های گروهی رویداد است. اما اگر شرایط حضور در رویداد را ندارید ما برای شما امکان تماشای سخنرانی‌ها به صورت کامل از طریق پخش آنلاین را فراهم کرده‌ایم.

ثبت نام حضور در رویداد

جزئیات بلیط‌های مختلف رویداد در جداول زیر آورده شده است.

مشتاقانه منتظر ملاقات شما در رویداد هستیم

با تکمیل فرم زیر درخواست شما برای حضور در رویداد در اختیار تیم ثبت نام تداکس تهران قرار می‌گیرد.

سوالات پر تکرار در خصوص رویداد

بعد از تکمیل فرم چه کاری باید انجام دهم؟

ثبت نام برای حضور در رویداد تداکس تهران، رویه متفاوتی دارد. پس از دریافت فرم شرکت‌کنندگان، تیم ثبت نام تداکس تهران شروع به بررسی دقیق فرم‌ها می‌کند. افرادی که اطلاعات آنها به تایید برسد، ایمیلی جهت خرید نهایی بلیط رویداد و تکمیل ثبت نام دریافت میکنند. در صورتی که بیش از ده روز از زمان تکمیل فرم گذشت و ایمیلی دریافت نکردید ابتدا قسمت هرزنامه ایمیل خود را هم چک کنید و در صورت اطمینان از عدم دریافت ایمیل با ما در تماس باشید.

سخنرانان رویداد چه کسانی هستند؟

سخنرانان رویداد تنها چند هفته قبل از برگزاری رویداد معرفی می‌شوند. توصیه میکنیم ثبت نام خود را قبل از تکمیل ظرفیت شرکت‌کنندگان به انجام برسانید. 

در مورد زمان و محل برگزاری رویداد چه اطلاعات بیشتر ی داریم؟

هشت و نیم صبح تا سه و نیم عصر، برج میلاد خواهیم بود. مجموعه دارای پارکینگ است و راس ساعت 9 و نیم با بسته شدن درب های سالن برنامه شروع خواهد شد.

آیا می‌توانیم برای رویداد سخنران معرفی کنیم؟

بله، میتوانید پیشنهادات خود را به ایمیل آدرس nomination@tedxtehran.com ارسال کنید.

اگر در خصوص شرکت دررویداد سوال داشتیم یا به مشکلی برخوردیم چگونه میتوانیم کمک بگیریم؟

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر و یا بروز مشکل در فرآیند ثبت نام میتوانید با ایمیل آدرس info@tedxtehran.com در ارتباط باشید.

حامیان رویداد

به لطف حمایت سخاوتمندانه حامیان رویداد، می‌توانیم هدف گسترش ایده‌های ارزشمند را دنبال کنیم.

دیجی‌کالا به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین برندهای ایرانی دهه‌ی اخیر، برای افراد خلاق، منعطف، پیش‌قدم و پرتلاشی که می‌خواهند در شکل‌گیری یک داستان موفقیت در حوزه فناوری نقشی قابل‌توجه ایفا کنند، محیطی پویا و سرشار از همراهی، یادگیری و رشد فراهم می‌کند تا در سایه‌ی راهبری مدیران دست‌چین‌شده‌ی مجموعه، پله‌های ترقی را هرچه سریع‌تر طی کنند تا برای جامعه خود منشا اثر باشند.

تصاویری از رویداد‌های گذشته تداکس تهران